تبلیغات
وبلاگ هواداران شاهرخ استخری - تقدیر از عوامل دلنوازان
اگر طرفدار شاهرخ استخری هستید تو نظر سنجی شرکت کنید.

تقدیر از عوامل دلنوازان

جمعه 25 دی 1388 08:24 ق.ظ

نویسنده : marian poorshahi
ارسال شده در: دلنوازان ،
ضرغامی از هنرمندان «دلنوازان» قدردانی كرد

خبرگزاری فارس: با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و مدیر شبكه سه سیما از هنرمندان و دست‌اندركاران مجموعه تلویزیونی پرمخاطب «دلنوازان» قدردانی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، در این نشست صمیمانه كه صبح امروز برپا شد، كارگردان ، تهیه‌كنندگان ، بازیگران و سایر هنرمندان این مجموعه نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود را برای ارتقاء تولیدات نمایشی سیما مطرح كردند.
نحوه تركیب بازیگران جوان و پیشكسوت ، اعمال حساسیت‌های حرفه‌ای در مورد چهره‌پردازی و طراحی لباس ، ضرورت از بین رفتن بعضی خطوط قرمز فرضی، استفاده از فناوری‌های پیشرفته دیجیتال در تولید و توجه بیشتر به موسیقی متن از جمله موضوعات مورد توجه هنرمندان بود.
رئیس سازمان صدا و سیما نیز با تشكر از هنرمندان این مجموعه تلویزیونی گفت: تراز بالای مخاطبین همراه با رضایت‌مندی آنها در كنار طراحی و مهندسی پیام در 34 محور محتوائی از ویژگی‌های ارزشمند این سریال به شمار می‌آید.
ضرغامی با اشاره به اهمیت نقش فیلم‌نامه و تعامل مؤثر بین مدیران گروه‌های تولیدی و نویسندگان و سایر عوامل مجموعه‌های نمایشی، بر ضرورت همدلی و تفاهم متقابل تأكید كرد و گفت: تحقق سیاست‌های فرهنگی جمهوری اسلامی كه مورد انتظار مردم مسلمان و متدین كشور است، باید به طریق هنرمندانه و باورپذیر در تولیدات نمایشی بروز و ظهور پیدا كند.
رئیس رسانه ملی با اشاره به اهمیت پرداختن به آسیب‌های اجتماعی در میان جوانان گفت: در این زمینه، هیچ خط قرمزی برای تولیدات نمایشی متعهدانه در سازمان وجود ندارد.

منبع:خبرنامه آنلاین-فارس-خبرگزاری مهر

برای تماشای تصاویر به ادامه مطلب بروید

 

عكس دسته‌جمعی عوامل دلنوازان با رئیس رسانه ملی 

 

حدیث میرامینی لوح قدردانی خود را از سیدعزت‌الله ضرغامی می‌گیرد 

پرویز فلاحی پور بازیگر دلنوازان

سیاوش خیرآبی بازیگر دلنوازان

فریبا كوثری لوح قدردانی خود را از عزت‌الله ضرغامی می‌گیرد

رئیس رسانه ملی، پورمحمدی رئیس شبكه سه و  سهیلی‌زاده كارگردان دلنوازان

سحر قریشی و زهره فكورصبور بازیگر دلنوازان
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 دی 1388 08:41 ق.ظ